Lepší život vďaka značke LIVSANE

Vieme, že môžete robiť čokoľvek - a niekedy stačí trochu sily navyše. Rozmanité produkty LIVSANE vám pomáhajú byť zdraví, fit a plní energie a v každom novom dni. Pre Vašu rodinu. Vo Vašom voľnom čase. Vo Vašej práci. Pretože život je jednoducho krásny v každej fáze.

 

Filozofia spoločnosti

V spoločnosti LIVSANE rozumieme potrebám dnešnej ženy. Naše výrobky ju podporujú v každej situácii a dávajú jej potrebnú silu s ktorou dokáže zvládnuť všetky výzvy. Takto si môže naplno vychutnať svoj život: narodenie prvého dieťaťa. Svoju prácu, ktorá pre ňu znamená neustálu výzvu. Budúci polmaratón. Všetky tie okamihy, vďaka ktorým je život jedinečný. Pri tom všetkom stojí LIVSANE na jej strane. To jej umožňuje dostať zo seba to najlepšie pri všetkých životných situáciách.

Je pre nás dôležité, aby sme používali iba zložky, ktoré sa navzájom podporujú a aby sme pravidelne kontrolovali všetky fázy výrobného procesu, od vývoja až po dodanie. Všetky výrobky LIVSANE spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu a bezpečnosť. Spĺňajú okrem iného koncept Medzinárodných potravinových štandardov (IFS) a Systém analýzy rizika a stanovenia kritických kontrolných bodov (HACCP). S našimi výrobkami vytvárame dôveru, spoľahlivosť a bezpečnosť. Pretože každá žena sa môže spoľahnúť na kvalitu LIVSANE: to je náš sľub.

 

O značke LIVSANE

Od roku 2017 pôsobíme ako celoeurópska súkromná značka pre všetky lekárne PHOENIX. Zdravotnícke výrobky LIVSANE sa postupne stávajú dostupnými v desiatich európskych krajinách - aktuálne v 12 000 lekárňach. 2 000 z nich sú naše vlastné.

Vďaka novému umiestneniu značky sa zameriavame na ženy všetkých vekových skupín. Naše nové heslo LIVSANE – MILUJ SVOJ ŽIVOT obsahuje pozitívny prístup k životu a ponúka príležitosti na identifikáciu.

Naše posolstvo: Život stojí za to aby sme si ho užívali. Aj keď všetko nie je vždy dokonalé.