Prihlásiť
meno
heslo
Menu


Lekárne PARTNER sa po prvý raz zapájajú do Svetového dňa srdca 29.9.2019
V tomto roku pripadá Svetový deň srdca na nedeľu 29.9.2019 a má motto „Moje Srdce, Tvoje Srdce“.
Sezóna kašľov a nádchy je opäť tu. Viete, ako bojovať s chrípkou a prechladnutím?
Výrazné ochladenie už tradične praje nachladnutiam a chrípkam. Ako bojovať s klasickými príznakmi chrípky a ako jej predchádzať, vám priblížime v našom novom článku s radami Martina Hubku z Lekárne Apia v Liptovskom Mikuláši, ktorá je súčasťou Združenia PARTNER.
Máte doma prváka? Pripravte sa na školský rok bez stresu
Školá už skutočné volá, a čo nevidieť sa deti vyberú buď prvýkrát alebo opäť do školských lavíc. Pripraviť ich na nový režim môže byť ľahšie, ako si myslíte.
Klimatizácia nie je “zlá”, ak ju vieme používať. Viete, ako vplýva na naše zdravie?
Boom v podobe klimatizácie nastal na prelome tisícročí. Najskôr sme ju našli len v budovách úradov a inštitúcii, neskôr sa stala prirodzenou súčasťou mnohých domácností. Viete však, ako vplýva na naše zdravie?

Zobraziť všetky akciové produkty >Magnesium B-komplex 100 +20 tabliet zadarmo

Magnesium B-Komplex vďaka horčíku a vitamínom skupiny B znižuje psychické napätie a únavu a pomáha k normálnej činnosti svalov. Komplexné a vyvážené zloženie horčíka a vitamínov B1, B6 a B12. Výživový doplnok.

Calcium chloratum - TEVA*,100ml + NASAL DUO ACTIVE* 0,5/50 mg/ml, 10ml

Calcium Chloratum - TEVA - jedinečný a generáciami overený liek, ktorý lieči zápalový proces a zabraňuje jeho rozšíreniu v dolných dýchacích cestách. Calcium chloratum - TEVA obsahuje dihydrát chloridu vápenatého. Liek je na vnútorné použitie NASAL DUO ACTIVE je liek na nazálne použitie.

HEDRIN ONCE SPRAY GEL proti všiam a hnidám 100 ml + hrebeň "Všiváčik" zadarmo

Hedrin Once Spray Gel – rýchle riešenie, ktoré trvá len 15 minút. Obsahuje Penetrol®, ktorý ničí vši aj hnidy. Klinicky dokázané, že zabíja vši a hnidy už pri prvej aplikácii. Výhodne tiež HEDRIN PROTECT&GO sprej proti všiam za 11,65 €. Zdravotnícka pomôcka.

Hylak® forte,* 100ml + Hylak® forte,* 30ml za 0,01 €

Hylak® forte - Vaše trávenie ako nové. Pre rýchlu a účinnú obnovu črevnej mikroflóry pri hnačke, ale aj pri zápche a pri liečbe antibiotikami. Vhodný aj pre deti od 2 rokov. Lieky na vnútorné použitie

DOLGIT* krém 150g + Dolgit krém* 50g za 0,01 €

Na lokálnu liečbu reumatických i nereumatických bolestí a zápalov pohybového systému. Vhodný aj na aplikáciu formou lokálneho zábalu. Vhodný od 14 rokov. Ibuprofén 5g v 100g krému. Liek obsahuje ibuprofén. Liek na vonkajšie použitie.

BRUFEN* 400 mg 30 tabliet

Účinná úľava od bolesti a horúčky. Potláča zápal, znižuje horúčku, tlmí bolesť hlavy, zubov, krížov a menštruačné bolesti. Ibuprofen sa rýchlo absorbuje z gastrointestinálneho traktu.

TANTUMGRIP* 600 mg/10 mg prášok s citrónovou príchuťou, 10 vreciek + TANTUM® NATURA Lemon & Honey, 15 gumených pastiliek za 0,01

TANTUMGRIP prináša účinnú úľavu od príznakov chrípky a prechladnutia, ako sú zvýšená teplota, bolesť hlavy, upchatý nos a bolesť hrdla. Výhodne tiež TANTUMGRIP 600 mg/10 mg prášok s pomarančovou príchuťou, 10 vreciek + TANTUM® NATURA Orange & Honey, 15 gumených pastiliek za 0,01€. TANTUMGRIP sú lieky na vnútorné použitie. TANTUM® NATURA sú výživové doplnky.

Otrivin Menthol* 0,1% nosový sprej, 10 ml

Nosový sprej s chladivou silou mentolu a eukalyptu. Pomáha rýchlo uvolniť upchatý nos a pri zápale dutín. Uvoľní upchatý nos do 2 minút a až na 12 hodín. Liek obsahuje xylometazolíniumchlorid. Liek na podanie do nosa.

COLDREX* Horúci nápoj Citrón, 14 vreciek

Horúci nápoj pre rýchlu úľavu od príznakov chrípky a prechladnutia. Kombinácia 3 účinných látok odstraňuje bolesti hlavy, svalov a kĺbov, bolesť v hrdle, uvoľňuje upchatý nos. Výhodne tiež Coldrex Horúci nápoj Citrón 10 vreciek za 7,15 € a Coldrex Grip plus kašeľ s príchuťou citrónu a mentolu za 7,60 €. Liek na vnútorné použitie.

Olynth® HA* 0,1 % nosová roztoková aerodisperzia

Rýchlo uvoľňuje upchatý nos. Unikátne zloženie 3 látok so zvhlčujúcim úcinkom. Dlhodobý účinok až 10 hodín. Výhodne tiež Olynth® 0,05 %, Olynth® 0,1 % Olynth® HA 0,05 %. Liek obsahuje xylometazolíniumchlorid. Liek na nazálne použitie.

Vyhľadaj lekáreň
Zadajte mesto, ulicu alebo miesto kde chcete vyhľadávať Partner lekáreň

To Top