Prihlásiť
meno
heslo
Menu
Lekárne PARTNER sa po prvý raz zapájajú do Svetového dňa srdca 29.9.2019
V tomto roku pripadá Svetový deň srdca na nedeľu 29.9.2019 a má motto „Moje Srdce, Tvoje Srdce“.
Sezóna kašľov a nádchy je opäť tu. Viete, ako bojovať s chrípkou a prechladnutím?
Výrazné ochladenie už tradične praje nachladnutiam a chrípkam. Ako bojovať s klasickými príznakmi chrípky a ako jej predchádzať, vám priblížime v našom novom článku s radami Martina Hubku z Lekárne Apia v Liptovskom Mikuláši, ktorá je súčasťou Združenia PARTNER.
Máte doma prváka? Pripravte sa na školský rok bez stresu
Školá už skutočné volá, a čo nevidieť sa deti vyberú buď prvýkrát alebo opäť do školských lavíc. Pripraviť ich na nový režim môže byť ľahšie, ako si myslíte.
Klimatizácia nie je “zlá”, ak ju vieme používať. Viete, ako vplýva na naše zdravie?
Boom v podobe klimatizácie nastal na prelome tisícročí. Najskôr sme ju našli len v budovách úradov a inštitúcii, neskôr sa stala prirodzenou súčasťou mnohých domácností. Viete však, ako vplýva na naše zdravie?
Burina, ktorá pomáha ľuďom. Počuli ste už o zázračných účinkoch žihľavy pre naše zdravie?
Pre niekoho burina, pre iných liek. O blahodarných účinkoch pŕhľavy dvojdomej vedeli už starí Rimania a vy si teraz tiež možno rozmyslíte, či ju vykosíte alebo využijete pre svoje zdravie.
Ako z letného predsavzatia urobiť zdravý životný štýl?
Či už ste sa rozhodli formovať postavu na leto alebo sa len chcete cítiť lepšie, na tom nezáleží. Zhodené kilogramy a spevnené svaly potešia, no viete, ako z letného predsavzatia urobiť zdravý životný štýl?
Preventívne prehliadky – ako často a čo obnášajú?
Viete, ktoré preventívne prehliadky by ste mali absolvovať, ako často a čo všetko to obnáša?
Cestovanie s deťmi - na čo nezabudnúť a čo treba pribaliť do lekárničky
Obdobie letných dovoleniek, predĺžených víkendov a výletov sa pomaly začína a mnoho rodičov najmä mladších detí uvažuje, či už je vhodný čas na to, aby svoje dobrodružstvá zažívali aj so svojimi ratolesťami.
Behom k trvalému zdraviu
Beh je vynikajúcou podporou nášho tela, ale aj celkového zdravia. Ak rozmýšľate nad behom ako športovou aktivitou, prinášame Vám pár výhod, aby sme Vás presvedčili o jeho pozitívnom vplyve.
Očkovanie – áno či nie?
Očkovanie slúži na ochranu pred infekčnými chorobami. Funguje ako pomôcka, ktorá pomáha imunitnému systému naučiť sa zareagovať v prípade, že by sa stretol s vážnou infekciou.
Dentálna hygiena – pomoc pre Vaše zuby
V dnešnej modernej dobe dbáme na našu každodennú hygienu poctivo takmer každý. Avšak veľa z nás nemá dostatočné informácie ako vykonávať hygienu ústnej dutiny správne. Práve tá by mala byť neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života.
10 výhod chôdze pre Vaše zdravie
Ak Vám nie je Vaše zdravie ľahostajné, určite si doprajte čas na pravidelný pohyb. Výbornou možnosťou je vybrať sa na prechádzku. Prinášame pár výhod, ktoré chôdza prináša.
Blíži sa jar a s ňou alergie
Stále viac a viac ľudí trpí alergiami, ktoré im práve na jar znepríjemňujú život. Ak aj vy patríte k približne 20% alergikov, prinášame Vám pár tipov ako bojovať s alergiou.
Stres – strašiak alebo vážny problém?
Pod pojmom stres si vo väčšine predstavujeme jeho negatívnu stránku. Môže to byť, ale aj naopak. V rozumnej miere môže pomôcť človeku dosiahnuť jeho ciele. Vyvolávačmi stresu môžu byť rozličné ťažko zvládnuteľné životné okolnosti.
Aby Vás chrípkové obdobie neprekvapilo
V každodennom zhone povinností a radostí netreba preceňovať svoje sily. Vyčerpaný organizmus nie je schopný ubrániť sa nečakaným zdravotným komplikáciám a preto je nutné imunitný systém pripraviť na zvýšenú záťaž. Preto Vám poradíme ako chrípke predísť alebo aspoň zmierniť jej príznaky.
Problémy s trávením? Nepodceňujte ich!
S trávením má problémy značná časť svetovej populácie. Je alfou a omegou našej pohody a spokojnosti. Ak s ním má človek problémy, nemôže si pochutiť na dobrom jedle a musí starostlivo voliť, čo môže zjesť a čo nie. Prvou pomocou by mala byť zdravšia, vyváženejšia strava, ktorá dokáže pomôcť a stabilizovať našu tráviacu sústavu.
Laserová epilácia – áno či nie?
Neželené ochlpenie trápi takmer každého jedného z nás. Bežne sa chĺpky holia, vytrhávajú alebo odstraňujú voskom. Odstránenie laserom redukuje množstvo ochlpenia, ako aj samotnú hrúbku a farbu chĺpkov. Čím viac ošetrení absolvujete, tým väčšiu redukciu získate.
Starostlivosť o pleť v zime
Blížiace sa zimné obdobie dokáže našu pokožku nepríjemne prekvapiť a nesmierne vysúšať. Preto vám prinášame tipy, ako sa o pleť v tomto ročnom období starať.
Jesenné cvičenie pre matky po pôrode
Každá žena po pôrode „dostane“ aj nejaké to kilečko navyše. Aj keď ženy milujú darčeky, tohto jediného sa určite budú chcieť zbaviť. Ak sa však stáva, že existuje viac výhovoriek ako reálnych činov, jeseň je tým správnym obdobím, kedy začať.
Chorý škôlkar, čo s ním?
Aj vaše deti práve nastúpili do škôlky či školy a objavili sa im prvé soplíky? Vyspovedali sme bývalú učiteľku v materskej škôlke, Mgr. Veroniku Kubicovú, ktorá nám napísala krátky článok, týkajúci sa tejto problematiky.
Materská kašička na materskej
Keď sa povie materská kašička, nemáme na mysli kašičku zarobenú od mamičky, ale vytvorenú vo včelíne. Viete čo to je včelia materská kašička? Vyskúšali ste ju už niekedy? Viete, že je veľmi prospešná pri liečení mnohých ťažkých chorôb, ale je vhodná aj na prevenciu? Poďme pekne po poriadku.
Svalovica alebo svalová horúčka. Dobrá alebo zlá?
Mnohí ľudia nie sú zo svalovice práve nadšení. Je nepríjemná a niektorí sa domnievajú, že je spôsobená nezdravým prekyslením organizmu, a to práve kvôli nadmernej tvorbe kyseliny mliečnej.
Ako nahradiť mäso? Poradíme vám!
Vo svojom okolí určite poznáte niekoho, kto odmieta konzumáciu mäsa. Vysvetľuje to nechuťou k zabíjaniu zvierat či ako prínos pre svoje zdravie.
Imunita – žiadna veda! Pracujte na jej posilnení každý deň
Jar síce znamená oteplenie a aj keď by sa mohlo zdať, že sa všetko krásne zotavuje, naše telo dostáva poriadne zabrať. Príchodom teplých dní nás ohrozujú rôzne choroby, virózy a prejavujú sa alergie. Preto je obzvlášť dôležité, aby sme na svojej imunite intenzívne pracovali každý deň.
Jarná únava - ako s ňou zatočiť?
Príšerná bolesť hlavy, nevoľnosti a neprekonateľná chuť na spánok. Ak v tomto období pociťujete zmes týchto pocitov, s najväčšou pravdepodobnosťou trpíte jarnou únavou.
Kurkuma
Kurkuma je jedno z najužitočnejších korení. Tento úžasný indický koreň dokáže byť výborným pomocníkom pri liečbe viacerých zdravotných problémov.
Čo robiť, keď nám cvičenie vonku ničí kolená
Behanie, skákanie, strečing alebo ohýbanie spôsobuje pohybovému aparátu veľkú záťaž. Väčšia telesná hmotnosť tiež nepridáva na pomoci a tzv. víkendoví športovci, ktorí sú celý týždeň zatvorení v kancelárii, trpia najviac.
Sú pre nás chilli papričky nebezpečné?
Oči vám slzia, z nosa vám tečie a ústa máte ako v ohni. Tieto pocity zaručene poznajú všetci tí, ktorí niekedy ochutnali chilli papričky alebo jedlá z nich. Môže však ich nadmerná konzumácia reálne ohroziť vaše zdravie?
Tipy, ktoré vám pomôžu cez víkend relaxovať
Pondelky zvyknú byť pre väčšinu z nás stresujúce, pretože sa začína nový pracovný týždeň, s čím sa spája hromada povinností. Mnoho z nás má kvôli tomu už v nedeľu „stiahnutý žalúdok“,...
Čo jesť, keď nemáme pocit hladu?
Keď dostaneme chrípku, jedinou a pravou liečbou je odpočinok a čas. Neexistuje žiadne jedlo ani nápoj, ktorý odrazu čarovne zapôsobí a príznaky ochorenia rázom zmiznú. Ale musíme sa uistiť, že zostávame správne hydratovaní a konzumujeme potraviny bohaté na živiny,...
Liečivá sila YOGY
Výskumníci sa nedávno dozvedeli, že okrem zmiernenia problémov s chrbticou, môže yoga pomôcť ľuďom aj s inými vážnymi zdravotnými problémami, medzi ktoré patrí aj astma alebo skleróza multiplex.
Preháňame to s cukrom. Čo robiť?
Sladké zvykne byť vášňou nielen detí, ale aj dospelých. Siahneme po ňom v akúkoľvek dennú hodinu, či sa tým pokúšame zahnať smútok, stres, alebo naopak, chceme si dopriať chvíľu potešenia.
Ako počas Vianoc nepribrať
Vianoce začali. Všade voňajú medovníčky a iné dobroty. Nepribrať človeku pripadá ako námet na ten najlepší sci-fi film. Nemajte však obavy, existuje reálna šanca, ako si užiť sviatky so všetkým, čo k tomu patrí a pritom nedostať infarkt pri pohľade na ručičku váh.
Domáci pomocníci pri vianočnom prejedení
Vianoce sa rýchlo blížia a pomaly sa pripravujeme na „sezónu prejedania“, ktorá sa s týmto obdobím spája. Malátnosť, nafúknuté brucho a povoľovanie opasku v tomto čase spôsobuje mnohým problémy. Vinníkmi sú, ako ste isto tušili, ťažké, mastné a presladené jedlá! Čo však s tým ťaživým pocitom plnosti? Pomocníkov nájdete ľahko vo vlastnej kuchyni.
13 spôsobov, ako zahrnúť detox do každodenného života
Máme pred sebou pomerne náročné obdobie. Vianoce dajú zabrať nielen našim financiám, ale aj organizmu. Hneď v závese na nás čaká Silvester a Nový rok, ktorý býva pre mnohých ľudí popudom k predsavzatiam a prísľubu zdravého životnému štýlu. S tým sa okrem predplatenia permanentky do fitnesscentra spája aj pojem detox organizmu.
10 tipov pre žiarivú mladistvú pleť
Naša pleť je denne vystavená rizikám, ktoré v mnohých prípadoch nevieme sami ovplyvniť. Často sa týkajú počasia, oblasti, v ktorej pracujeme či stresu. S týmito vecami toho asi veľa neurobíme. Čo však ovplyvniť vieme, je strava. Vyskúšajte naše tipy, ako opäť nadobudnúť krásnu hebkú pleť, ktorá žiari zdravím.
Ako fajčenie zabíja ženskú krásu
Škatuľky od cigariet nám ponúkajú rôzne škaredé obrázky orgánov, vážne poškodených fajčením. Rakovina, infarkt či život skrátený o niekoľko rokov sú očividne hrozby príliš vzdialené na to, aby donútili ľudí prestať s tabakovým „potešením“, pokým nie sú sami vystavení ochoreniu.
5 osvedčených postupov, ako zatočiť s nespavosťou
Podľa amerického Národného centra pre výskum spánkových porúch približne 30 až 40 % dospelých vykazuje niektoré z príznakov nespavosti a 10 až 15 % trápi chronická nespavosť. Nespavosť nespôsobuje len podráždenosť a zlú náladu, ale môže byť i spúšťačom depresie.
Najlepší liek proti starnutiu? Cvičenie!
Každý vie, že cvičenie prospieva nášmu zdraviu – udržuje váhu, posilňuje svaly i kosti a dokonca nám aj zdvíha náladu. Napriek tomu si ho však mnohí v hlave spájajú len s predstavou dokonalého tela v plavkách. Ale čo, keď vám povieme, že v hre je oveľa viac než len fyzická krása? Štúdie uvádzajú, že už 15 minút mierne intenzívneho cvičenia denne nám môže predĺžiť život o pár rokov.
Márnosť šedivá! Aj vy ste si už našli prvý šedivý vlas?
Niekto si ho na hlave nájde v päťdesiatke, iný už v dvadsiatke. Sú ľudia, ktorí ich neriešia, a sú aj takí, ktorí ich na svojej hlave jednoducho nestrpia. Sú takí, ktorí ich vedia nosiť so všetkou eleganciou a šarmom, ale aj takí, ktorí ich nemôžu ani vidieť. Vedeli ste ale, čo spôsobuje šedivosť vlasov?
Koniec papierových predpisov od lekára?
Slovensko sa malým krokom posunulo vpred smerom k západným štandardom. V dobe, keď už dávno vo viacerých oblastiach vládnu digitálne médiá, sa konečne zbavíme ďalších papierov. Od januára 2018 sa má totiž naostro spustiť systém elektronického zdravotníctva eHealth.
5 tipov, ako dostať pod kontrolu jesennú únavu
Jesenná rovnodennosť za nami, babie leto v plnom prúde, ale vás začína škriabať v krku a svrbieť v nose? Ak sa vám navyše rozhorúčilo v hlave, zbystrite pozornosť!
Ako sa zbaviť zápalov a plesní bez užívania antibiotík
Antibiotikám vďačí ľudstvo za veľa. Môžeme len špekulovať, ako by vyzeral dnešný svet, keby si Alexander Fleming po návrate z dovolenky nevšimol, že v neumytej miske s kultiváciami sa vytvorila pleseň, ktorá sa stala smrteľnou posteľou pre baktérie.
Posilnite si imunitu
Nech je leňošenie akokoľvek komfortné, vaše telo sa vám viac poďakuje za prechádzku. Svalstvo si na nečinnosť ľahko zvykne a namáhavá pre vás bude i nenáročná prechádzka.
Ako vyplniť deťom voľný čas?
Nie nadarmo sa hovorí, že v zdravom tele je zdravý duch. Preto by ste nemali zabúdať dbať na zdravie svoje aj svojich milovaných. Udržujte kondíciu a zdravie svojich detí v rovnováhe.
Ocot ako účinný pomocník pri čistení domácnosti
Ocot patrí medzi tie suroviny, ktoré sa nachádzajú pravdepodobne v každej slovenskej domácnosti (stačí zabudnúť na otvorenú fľašu vína po oslave). Využitie však nemá iba v gastronómii, ale aj pri množstve ďalších činností, predovšetkým pri vytváraní čistejšieho priestoru.
Plávanie – zdraviu prospešná zábava, ktorú budú vaše detičky milovať
Čo sa za mladi naučíš, na starobu ako by si našiel. Plávanie je jednou z vecí, na ktorú platí staré známe porekadlo všetkými desiatimi.
Certifikácia
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. sa pre skvalitnenie služieb pre svojich obchodných partnerov rozhodla vykonať certifikáciu na normy ISO 9001 a ISO 14001.
6 domácich liekov na liečbu žalúdočnej nevoľnosti
Dáva Vám Vaše brucho v poslednej dobe zabrať? Nie ste jediný! Nie všetci sa cítia príjemne na
Probiotiká
Pokiaľ nieje jedlo, ktoré zjeme riadne strávené, ovplyvňuje to jeho výživnú hodnotu. Ak nieje obsah absorbovaný, nemôže sa dostať v tele do obehu a jeho vylúčenie je tiež o dosť tažšie. Tu prichádzajú na pomoc probiotiká, tie totiž zlepšujú prirodzené funkcie tráviaceho systému.
Tipy ako zmierniť príznaky alergie
Aj keď väčšina z nás má hrubú predstavu o tom , čo sú to alergie , pre niekoho môže byť ťažké pochopiť , ako výrazne môžu ovplyvniť život postihnutej osoby.
Vernisáž v priestoroch spoločnosti PHOENIX
Dňa 11.4.2014 sa v priestoroch spoločnosti PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. konala už druhá z radu plánovaných vernisáží. Tentokrát boli stredobodom pozornosti umelci Ján Ťapák s jeho plastikami a Stanislav Trepač, ,,,
Nedocenené strukoviny v našom živote
Veľa ľudí má strukoviny a hrach spojené s predstavou jedla, ktoré nie je chutné, človeka po ňom bolí brucho a nadúva ho (trebárs taká hrachová kaša.) Pritom to nemusí byť pravda. Strukovinové jedlo môže byť chutné a dobre stráviteľné.
GHÍ - Indovia a ajurvéda ho považujú za elixír života
Čo je to ghí? Indické alebo prepustené maslo, ktoré pomáha detoxikovať organizmus, podporuje látkovú výmenu a znižuje hladinu cholesterolu
Aj vás bolieva chrbát?
Kým som sám nemal ťažkosti s chrbticou, nemal som predstavu o tom, aké problémy je táto porucha schopná spôsobiť a koľko ľudí je ňou postihnutých
Výskyt Alzheimerovej choroby rastie geometrickým radom
Alzheimerova demencia je choroba, ktorá postihuje najmä starších ľudí nad 65 rokov. Po šesťdesiatom roku života sa každých 5 rokov veku človeka výskyt Alzheimerovej choroby zdvojnásobuje!
Vernisáž v priestoroch spoločnosti PHOENIX
Dňa 11. októbra sa v skladových priestoroch distribučnej spoločnosti PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. konala vernisáž umeleckých diel výtvarníkov Daniela Brogyányiho a Viťa Bojňanského.
Kašeľ u detí
Kašeľ je obranný reflex, ktorý slúži na odstránenie cudzorodého materiálu alebo nadbytku hlienu z dýchcích ciest. Kašeľ sa spúšťa na základe reflexného oblúka. Receptory v dýchacích cestách sa podráždia mechanickými alebo chemickými podnetmi, ktoré sa nervovými dráhami prenášajú do predĺženej miechy, do centra pre kašeľ.
Chrípka
Chrípková sezóna je už opäť aktuálna – ako obvykle začína v októbri a trvať bude zhruba do apríla ďalšieho roka. Chrípka je jedným z najzávažnejších infekčných ochorení dýchacieho systému. Najviac ohrozuje deti do 2 rokov, tehotné ženy, starších ľudí a ľudí s chronickými a dlhotrvajúcimi zdravotnými ťažkosťami.
Stres a meditácia
Kvalitu našich pocitov, myšlienok, konania, čiže kvalitu nášho života ovplyvňujú najmä štyri entity, ktoré sú na vstupe do nášho organizmu
Horúčka u najmenších
Horúčka je obranný systém organizmu, ktorým sa telo zbavuje škodlivých látok. Horúčka je častým príznakom pri vírusových bakteriálnych ochoreniach, pri úpale, po psychickej a fyzickej záťaži a existuje aj cestovná horúčka. Teplota sa často zvýši po podaní očkovacích látok a zvýšenie teploty nastáva aj pri prerezávaní zúbkov. Horúčka – ako nazývame teplotu nad 38 ?C – nie je choroba, ale príznak.


Lekárne PARTNER sa po prvý raz zapájajú do Svetového dňa srdca 29.9.2019
V tomto roku pripadá Svetový deň srdca na nedeľu 29.9.2019 a má motto „Moje Srdce, Tvoje Srdce“.
Sezóna kašľov a nádchy je opäť tu. Viete, ako bojovať s chrípkou a prechladnutím?
Výrazné ochladenie už tradične praje nachladnutiam a chrípkam. Ako bojovať s klasickými príznakmi chrípky a ako jej predchádzať, vám priblížime v našom novom článku s radami Martina Hubku z Lekárne Apia v Liptovskom Mikuláši, ktorá je súčasťou Združenia PARTNER.
Máte doma prváka? Pripravte sa na školský rok bez stresu
Školá už skutočné volá, a čo nevidieť sa deti vyberú buď prvýkrát alebo opäť do školských lavíc. Pripraviť ich na nový režim môže byť ľahšie, ako si myslíte.
Klimatizácia nie je “zlá”, ak ju vieme používať. Viete, ako vplýva na naše zdravie?
Boom v podobe klimatizácie nastal na prelome tisícročí. Najskôr sme ju našli len v budovách úradov a inštitúcii, neskôr sa stala prirodzenou súčasťou mnohých domácností. Viete však, ako vplýva na naše zdravie?

Zobraziť všetky akciové produkty >Magnesium B-komplex 100 +20 tabliet zadarmo

Magnesium B-Komplex vďaka horčíku a vitamínom skupiny B znižuje psychické napätie a únavu a pomáha k normálnej činnosti svalov. Komplexné a vyvážené zloženie horčíka a vitamínov B1, B6 a B12. Výživový doplnok.

Calcium chloratum - TEVA*,100ml + NASAL DUO ACTIVE* 0,5/50 mg/ml, 10ml

Calcium Chloratum - TEVA - jedinečný a generáciami overený liek, ktorý lieči zápalový proces a zabraňuje jeho rozšíreniu v dolných dýchacích cestách. Calcium chloratum - TEVA obsahuje dihydrát chloridu vápenatého. Liek je na vnútorné použitie NASAL DUO ACTIVE je liek na nazálne použitie.

HEDRIN ONCE SPRAY GEL proti všiam a hnidám 100 ml + hrebeň "Všiváčik" zadarmo

Hedrin Once Spray Gel – rýchle riešenie, ktoré trvá len 15 minút. Obsahuje Penetrol®, ktorý ničí vši aj hnidy. Klinicky dokázané, že zabíja vši a hnidy už pri prvej aplikácii. Výhodne tiež HEDRIN PROTECT&GO sprej proti všiam za 11,65 €. Zdravotnícka pomôcka.

Hylak® forte,* 100ml + Hylak® forte,* 30ml za 0,01 €

Hylak® forte - Vaše trávenie ako nové. Pre rýchlu a účinnú obnovu črevnej mikroflóry pri hnačke, ale aj pri zápche a pri liečbe antibiotikami. Vhodný aj pre deti od 2 rokov. Lieky na vnútorné použitie

DOLGIT* krém 150g + Dolgit krém* 50g za 0,01 €

Na lokálnu liečbu reumatických i nereumatických bolestí a zápalov pohybového systému. Vhodný aj na aplikáciu formou lokálneho zábalu. Vhodný od 14 rokov. Ibuprofén 5g v 100g krému. Liek obsahuje ibuprofén. Liek na vonkajšie použitie.

BRUFEN* 400 mg 30 tabliet

Účinná úľava od bolesti a horúčky. Potláča zápal, znižuje horúčku, tlmí bolesť hlavy, zubov, krížov a menštruačné bolesti. Ibuprofen sa rýchlo absorbuje z gastrointestinálneho traktu.

TANTUMGRIP* 600 mg/10 mg prášok s citrónovou príchuťou, 10 vreciek + TANTUM® NATURA Lemon & Honey, 15 gumených pastiliek za 0,01

TANTUMGRIP prináša účinnú úľavu od príznakov chrípky a prechladnutia, ako sú zvýšená teplota, bolesť hlavy, upchatý nos a bolesť hrdla. Výhodne tiež TANTUMGRIP 600 mg/10 mg prášok s pomarančovou príchuťou, 10 vreciek + TANTUM® NATURA Orange & Honey, 15 gumených pastiliek za 0,01€. TANTUMGRIP sú lieky na vnútorné použitie. TANTUM® NATURA sú výživové doplnky.

Otrivin Menthol* 0,1% nosový sprej, 10 ml

Nosový sprej s chladivou silou mentolu a eukalyptu. Pomáha rýchlo uvolniť upchatý nos a pri zápale dutín. Uvoľní upchatý nos do 2 minút a až na 12 hodín. Liek obsahuje xylometazolíniumchlorid. Liek na podanie do nosa.

COLDREX* Horúci nápoj Citrón, 14 vreciek

Horúci nápoj pre rýchlu úľavu od príznakov chrípky a prechladnutia. Kombinácia 3 účinných látok odstraňuje bolesti hlavy, svalov a kĺbov, bolesť v hrdle, uvoľňuje upchatý nos. Výhodne tiež Coldrex Horúci nápoj Citrón 10 vreciek za 7,15 € a Coldrex Grip plus kašeľ s príchuťou citrónu a mentolu za 7,60 €. Liek na vnútorné použitie.

Olynth® HA* 0,1 % nosová roztoková aerodisperzia

Rýchlo uvoľňuje upchatý nos. Unikátne zloženie 3 látok so zvhlčujúcim úcinkom. Dlhodobý účinok až 10 hodín. Výhodne tiež Olynth® 0,05 %, Olynth® 0,1 % Olynth® HA 0,05 %. Liek obsahuje xylometazolíniumchlorid. Liek na nazálne použitie.

Vyhľadaj lekáreň
Zadajte mesto, ulicu alebo miesto kde chcete vyhľadávať Partner lekáreň

To Top